O Nás 

Michaela Sokolová

Majitelka & Kadeřnice

Jmenuji se Míša a jsem 28 letá kadeřnice se 9 letou praxí. Pracovala jsem na Praze 5. a 10. Vyzkoušela jsem mnoho kadeřnických značek např. Selective, Black, Matrix, Wella, Lor'eal Proffesional, ale Schwarzkopf je mou Top značkou ve spokojenosti. 

Prošla jsem mnoha školeními a semináři - Fit for Colour, Blond, Prodlužování vlasů - keratin, Objevte Osis+, Evolution Color 2013, Freehands and Foils by Hairthusiast, Glamour by Michal Zapoměl a jiné.. a stále ve školeních pokračuji.

Tereza Bittnerová 

Kadeřnice 

Jmenuji se Terka a jsem 28 letá kadeřnice, pracovala jsem na Praze 9. Poté jsem z oboru vystoupila a chtěla jsem zkusit něco jiného. Přibližně koncem roku 2021 jsem se vrátila zpět do kadeřnického oboru. Vyzkoušela jsem pár kadeřnických značek - Selective, Matrix a Schwarzkopf.. 

Ráda se neustále vzdělávám a sleduji aktuální trendy. Za sebou mám školení - Colour Vibes, Color, Blond

Jitka Kolajová 

Kadeřnice 

Jmenuji se Jitka a jsem 40 letá kadeřnice s 20ti letou praxí v Pražských salonech. Mám vyzkoušených několik značek - Wella, Lorea'l Proffesional, Paul Mitchel a prošla jsem mnoha školeními. Nejvíce se věnuji barvení a melírování, dámským a pánským střihům.