O Nás 

Michaela Sokolová

Majitelka & Kadeřnice

Jmenuji se Míša a jsem 28 letá kadeřnice se 9 letou praxí. Pracovala jsem na Praze 5. a 10. Vyzkoušela jsem mnoho kadeřnických značek např. Selective, Black, Matrix, Wella, Lor'eal Proffesional, ale Schwarzkopf je mou Top značkou ve spokojenosti. 

Prošla jsem mnoha školeními a semináři - Fit for Colour, Blond, Prodlužování vlasů - keratin, Objevte Osis+, Evolution Color 2013, Freehands and Foils by Hairthusiast, Glamour by Michal Zapoměl a jiné.. a stále ve školeních pokračuji.

Ivana Papežová 

Kadeřnice

Jmenuji se Ivana a je mi 45 let. Jsem kadeřnice s 25 letou praxí. Své povolání jsem vždy vykonávala v Pražských salonech. Za dobu mé kariéry jsem měla možnost pracovat s různými druhy značek (Wella, Schwarzkopf Proffesional, Loreal, atd..,) Věnuji se dámskému, pánskému a dětskému stříhání, barvení a dalším službám.. 

Barbora Špálová

Kadeřnice 

Kadeřnické profesi se věnuji více jak 10 let. Našla jsem se v melírování a dalších technikách zesvětlování. Je to proces, kde je nejvíce vidět efekt zesvětlování v kombinaci s probarvením odstínů barvících tonerů. Melír je pro mě symbolem trpělivosti, preciznosti a nesmrtelnou technikou zesvětlování vlasů. Přestože se držím přirozenosti klientky a respektuji požadavky, ráda někdy experimentuji s extravagancí.