O Nás 

Michaela Stočesová

Majitelka & Kadeřnice

Jmenuji se Míša a jsem 29 letá kadeřnice s více jak 10letou praxí. Pracovala jsem v Praze. Vyzkoušela jsem mnoho kadeřnických značek např. Selective, Black, Matrix, Wella, Lor'eal Proffesional, ale Schwarzkopf je mou Top značkou ve spokojenosti. Mám ráda výzvy a preferuji zdravé vlasy.

Prošla jsem mnoha školeními a semináři - Fit for Colour, Blond, Prodlužování vlasů - keratin, Objevte Osis+, Evolution Color 2013, Freehands and Foils by Hairthusiast, Glamour by Michal Zapoměl a jiné.. a stále ve školeních pokračuji.

Ivana Papežová 

Kadeřnice

Jmenuji se Ivana a je mi 46 let. Jsem kadeřnice s 25 letou praxí. Své povolání jsem vždy vykonávala v Pražských salonech. Za dobu mé kariéry jsem měla možnost pracovat s různými druhy značek (Wella, Schwarzkopf Proffesional, Loreal, atd..,) Věnuji se dámskému, pánskému a dětskému stříhání, barvení a dalším službám.. 

Barbora Špálová

Kadeřnice 

Kadeřnické profesi se věnuji více jak 10 let. Našla jsem se v melírování a dalších technikách zesvětlování. Je to proces, kde je nejvíce vidět efekt zesvětlování v kombinaci s probarvením odstínů barvících tonerů. Melír je pro mě symbolem trpělivosti, preciznosti a nesmrtelnou technikou zesvětlování vlasů. Přestože se držím přirozenosti klientky a respektuji požadavky, ráda někdy experimentuji s extravagancí. 

Dagmar Vopatřilová

Nails Artist 

Nehtové modeláži se věnuji více jak 10 let. Nabízím klasickou modeláž, Shellac, Gellak, Rubber systém..

Ve volném čase se věnuji také výrobě náramků z minerálních kamenů, či výrobě svíček z Bio vosku. Najdete je k prodeji v salonu.